אודות

פירמת רואי חשבון ושירותים מקצועיים מובילה בשוק הישראלי

רווה רביד ושות' היא פירמת רואי חשבון המציעה מגוון רחב של שירותים מקצועיים בתחומי החשבונאות, המס והייעוץ הכלכלי. הפירמה פועלת בישראל משנת 1986, וחברה ברשת ראיית החשבון הבינלאומית "Russell Bedford International" .
מאז היווסדנו ועד היום, אנו עובדים במסירות ובמרץ, כדי להציע פתרונות איכותיים ומותאמים אישית לכל לקוח, במטרה להבטיח את הצלחתם בטווח הקרוב והרחוק, בעולם המשתנה תדיר.

הפירמה היא בעלת אוריינטציה עסקית. צוות המומחים שלנו הינו בעל ניסיון עשיר ועמוק, ואנחנו פועלים מתוך מחוייבות ומטרה להשיג ולהבטיח את המטרות של לקוחותינו.
השירות שאנחנו נותנים מתבסס על שנים של ניסיון ועל פי מבנה ארגוני ייחודי המאפשר נגישות וזמינות של מומחים מקצועיים מתאימים לכל עניין.
כל פעולותינו מתבצעות מתוך הראיה שלנו את נקודת מבטם של הלקוחות שלנו ואנו מחויבים לספק בזמן פתרונות לצרכיהם בהווה ולזהות את מטרותיהם בעתיד.

Our Benefits

 • Comprehensive Capabilities

  Diverse, dynamic and diligent complementary services that create real value
 • Commitment

  Client-centric; partners and guides, dedicated to realizing - and surpassing - mutual goals
 • Connection

  Clients benefit from direct connection with senior professionals. We also connect promise and potential with reality through our elaborate network and proactive approach
 • Credibility

  Uncompromising ethics and integrity; trustworthy, reliable and sincere. Discreet and dedicated to client success
 • Creativity

  Reaching beyond what is - to create what can be. Proactive and passionate about unleashing untapped potential
 • Continuity

  Maintaining a stable path between past, present and future. We are here for the long-run, and will continue this path for many years to come

מלווים אותך באופן אישי

הפירמה בנויה בצורה ייחודית, במטרה להציע שירותים רב-תחומיים באופן שיתופי שיוצר ערך אמיתי.
אנו עובדים באופן צמוד עם לקוחותינו. שיטת העבודה והגישה שלנו היא אישית, נגישה ומותאמת לכל לקוחה ולקוח, לצרכיהם ולהעדפותיהם, מתוך מטרה לספק פתרונות אופטימליים לכלל ההיבטים של ענייניהם הכלכליים – העסקיים והאישיים.
אנשי הצוות שלנו מביאים עמם יכולות ומיומנויות מקצועיות יוצאות דופן, ומביאים אותן לידי ביטוי בצורה גמישה כדי להבטיח ללקוחותינו שירות יעיל – ותוצאות אופטימליות.