אודות

פירמת רואי חשבון ושירותים מקצועיים מובילה בשוק הישראלי

רווה רביד ושות' היא פירמת רואי חשבון המציעה מגוון רחב של שירותים מקצועיים בתחומי החשבונאות, המס והייעוץ הכלכלי. הפירמה פועלת בישראל משנת 1986, וחברה ברשת ראיית החשבון הבינלאומית "Russell Bedford International" .
מאז היווסדנו ועד היום, אנו עובדים במסירות ובמרץ, כדי להציע פתרונות איכותיים ומותאמים אישית לכל לקוח, במטרה להבטיח את הצלחתם בטווח הקרוב והרחוק, בעולם המשתנה תדיר.

הפירמה היא בעלת אוריינטציה עסקית. צוות המומחים שלנו הינו בעל ניסיון עשיר ועמוק, ואנחנו פועלים מתוך מחוייבות ומטרה להשיג ולהבטיח את המטרות של לקוחותינו.
השירות שאנחנו נותנים מתבסס על שנים של ניסיון ועל פי מבנה ארגוני ייחודי המאפשר נגישות וזמינות של מומחים מקצועיים מתאימים לכל עניין.
כל פעולותינו מתבצעות מתוך הראיה שלנו את נקודת מבטם של הלקוחות שלנו ואנו מחויבים לספק בזמן פתרונות לצרכיהם בהווה ולזהות את מטרותיהם בעתיד.

Our Benefits

 • מגוון שירותים משלימים

  אנו מספקים ייצוג במגוון שירותים משלימים המתאימים לסביבה העסקית הדינמית בה פועלים לקוחותינו, ובכך מייצרים עבורם ערך אמיתי ומשמעותי.
 • מחויבות

  צוות המומחים שלנו מלווה את לקוחות המשרד בגיבוש מטרות ובקביעת יעדים המתאימים לשאיפותיהם, ופועל בהתמדה ובמחויבות להשגתן.
 • קשר ישיר

  השותפים והמומחים שלנו מקיימים קשר ישיר ובלתי אמצעי עם לקוחותינו. קשר זה מאפשר ומעודד חיבור וקישור ישיר גם בין הפוטנציאל לבין המציאות של תיקי לקוחותינו.
 • אמינות

  אנו מאמינים ביושרה ואתיקה ללא פשרות. צוות המשרד פועל בדיסקרטיות ומסור להצלחת הלקוח.
 • יצירתיות

  "להגיע אל מעבר לקיים וליצור את מה שיכול להיות". צוות המומחים שלנו פועל בגישה פרואקטיבית נלהבת ומחוץ לקופסה, להשגת פוטנציאל בלתי מנוצל.
 • המשכיות

  אנחנו כאן לטווח הארוך. אנו מספקים ללקוחותינו רציפות בין העבר, ההווה והעתיד. זו היא דרכנו, ונמשיך בה בעתיד.

מלווים אותך באופן אישי

הפירמה בנויה בצורה ייחודית, במטרה להציע שירותים רב-תחומיים באופן שיתופי שיוצר ערך אמיתי.
אנו עובדים באופן צמוד עם לקוחותינו. שיטת העבודה והגישה שלנו היא אישית, נגישה ומותאמת לכל לקוחה ולקוח, לצרכיהם ולהעדפותיהם, מתוך מטרה לספק פתרונות אופטימליים לכלל ההיבטים של ענייניהם הכלכליים – העסקיים והאישיים.
אנשי הצוות שלנו מביאים עמם יכולות ומיומנויות מקצועיות יוצאות דופן, ומביאים אותן לידי ביטוי בצורה גמישה כדי להבטיח ללקוחותינו שירות יעיל – ותוצאות אופטימליות.