אודות

יצחק הוא מייסד ושותף מנהל במשרדנו, לאחר שייסד את המשרד יחד עם רואה חשבון אביר רווה בשנת 1986. יצחק מביא עמו יכולות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, בתמיכה של שנים רבות של ניסיון והבנה עמוקה מאד של הזירה העסקית הדינמית.

לאורך שנות פעילותו הוביל יצחק את המשרד במחויבותו להעניק שירותים מקצועיים ברמה בלתי־מתפשרת, תוך שמירה על גישה ממוקדת ללקוח ועל תרבות ארגונית של מסירות ויחס אישי. בהיותו שותף מנהל, יצחק מעורב בתהליכים נרחבים ובעלי השפעה ניכרת המתנהלים במשרד. בכל פרויקט, קטן כגדול, הוא מקפיד על מקצוענות, נגישות ושירות אישי ללקוח – בהתאם לערכים שהפכו לאבני היסוד התרבותיים של משרדנו.

יצחק שימש בעבר כדירקטור בחברות הנסחרות בבורסה, בהן אשטרום נכסים, אלרון תעשייה אלקטרונית בע"מ ו־ויי אל אר קפיטל מרקטס, והוא גם משמש כמבקר פנימי של כמה חברות ישראליות מובילות בתחומי ההשקעות, התקשורת, והתעשיות הכבדות. יצחק רכש ניסיון משמעותי עם חברות טכנולוגיה ובליווי שלהן וכן עם חברות מתחומים שונים. במסגרת פעילותו המקצועית צבר ניסיון רב בגיוסי הון, באיתור השקעות ללקוחות שלנו ובניהול פרויקטים כלכליים רחבי היקף, בישראל ובעולם. הוא נחשב בעיני רבים ליועץ עסקי חשוב ורב־ערך.

יצחק ייסד, יחד עם אביר רווה, את קרן רווה רביד, הפועלת לקידום המצוינות בישראל ומעניקה מלגות לסטודנטים מבטיחים כדי שיוכלו לממש את הפוטנציאל הגלום בהם ולצמוח להיות מנהיגי העתיד. הוא גם חבר בחבר הנאמנים של אוניברסיטת חיפה.
יצחק הוא בוגר החוג לכלכלה וחשבונאות באוניברסיטת תל אביב.