המחלקה הכלכלית

המחלקה הכלכלית ברווה-רביד ושות' עוסקת במתן שירותי הערכות שווי, ליווי תהליכי מיזוג ורכישה, בדיקות נאותות, מחירי העברה, חוות דעת כלכליות וייעוץ ליחידים וחברות בצמתי קבלות החלטות.

הערכות שוויאנו מבצעים הערכות שווי למטרות עסקיות, לצורכי מיסוי ועוד. נוסף לכך, המחלקה צברה ניסיון רב בביצוע הערכות שווי של נכסים שונים מטעם בית המשפט ומסייעת ללקוחותיה בקביעת שווי הוגן של תשלומים מבוססי מניות (כגון אופציות לעובדים וכו') וכן כלים נוספים, לצורך דיווחים חשבונאים/כלכליים או לצורכי מיסוי.

תמיכה בתהליכי מיזוג ורכישהאנחנו משמשים יועצים בתהליכים רבים, הכוללים תמיכה בלקוחותינו במהלכי מיזוג ורכישה, ניהול משא ומתן למכירה או לרכישה של עסקים ונכסים, בדיקות נאותות ומבנה מס. המומחיות והניסיון שלנו בתחומים של הערכת שווי, ביקורת חיצונית ומיסוי מאפשרים לנו לספק ללקוחות שלנו ערך מוסף בביצוע בדיקות נאותות ולהעניק להם פתרונות המותאמים לצורכיהם, בהלימה עם התנאים הייחודיים של כל עסקה. בדיקות הנאותות שאנו מבצעים מקיפות את כלל המרכיבים הכלכליים, החשבונאיים והפיננסים, נושאי מיסוי ותחזיות כלכליות.

ייעוץ לבעלי מניות ועסקיםשירות זה מאפשר לנו להעניק תמיכה מקצועית וייעוץ לבעלי מניות ועסקים בתהליכי קבלת החלטות בצמתים חשובים, כאשר אנו מלווים אותם לאורך הדרך כדי שישיגו את מטרותיהם בפרקי זמן מוגדרים מראש. אנו מסייעים להם בקביעת יעדים ומטרות, ממליצים על דרכי פעולה ומלווים אותם בכל שלב בדרך – מהתכנון ועד לביצוע.

בניית תוכנית עסקית: אנו מייעצים ומסייעים בבניית תוכנית עסקית מפורטת ומדויקת, המבטאת את החזון ואת ה"סיפור" של החברה, ונותנים ביטוי לאסטרטגיה השיווקית ולתחזית הכלכלית של ההנהלה.
בנוסף אנחנו מציעים יעוץ ייחודי עבור סטרטאפים, אשר נדרשים לתרגם את הרעיונות והיכולות שלהם למודל עסקי מקיף- בייחוד כאשר הם מחפשים מקורות מימון חיצוניים.

מחירי העברההתקינה בתחום מחירי ההעברה משתנה בתדירות גבוהה בו־בזמן שדרישות רשויות המס הבינלאומיות מתרחבות באופן קבוע. הניסיון הנרחב שלנו בבנייה וביישום של מדיניות מחירי העברה מאפשר לנו לספק פתרונות מקיפים שעונים על צורכי הלקוחות שלנו, תוך התחשבות באופי העסקאות בין החברות והתקינות הנדרשות ומזעור החשיפה למס.